KADİRLİ KAYMAKAMI ULUSOY’UN TAYİNİ ÇIKTI

0
165

5 yıldır Kadirli Kaymakamlığı görevini başarıyla yürüten ve herkesin sevgisini kazanan Abdul Rauf Ulusoy’un Trabzon’un Akçaabat ilçesi Kaymakamlığı’na atandığı bildirildi.
Ulusoy, yaptığı açıklamada, 21 yıllık memurluk hayatında, Manisa Sarıgöl, Aksaray Eskil, Ağrı Hamur Kaymakamlığı, Ağrı Vali Yardımcılığı Doğubeyazıt Kaymakamlığı ve 5 yıldan bu yana Kadirli Kaymakamlığı görevinde bulunduğunu söyledi.
Kadirli’de güzel ve kalıcı dostluklar kurduğuna dikkat çeken evli 1 çocuk babası Ulusoy,
“Kadirli’de görev yaptığı süre içerisinde başarılı çalışmalara imza attım. İmkanlar dahilinde herkese eşit hizmet ettiğimize inanıyorum. Tüm Kadirlilerin Karadeniz’de her zaman kapısı açık bir kardeşlerinin bulunduğunu ifade etmek istiyorum. Çok güzel dostluklarımın olduğu Kadirli halkına görevde bulunduğum süre içerisinde destek ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.
Kadirli halkı tarafından çok sevilen başarılı ve çalışkan bir insan olan Kaymakam Ulusoy’un yerine ise atanan Ankara Vali Yardımcısı Necip Çakmak’ın atandığı ve ilerleyen günlerde göreve başlayacağı bildirildi.      Efendi Erkayıran-Menderes Özat