KADİRLİ İLKÖĞRETİM OKULUNDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYLÜ’YE ZİYARET

0
161

Kadirli İlköğretim Okulu müdürü Süleyman Cinkara, beraberinde okul aile birliği üyeleri ve bazı öğretmenlerle bir süre önce Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Bayram Kadir Tüylü’ye hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Cinkara, beraberinde Okul Aile Birliği Başkanı Dudu Acarca ve okul aile birliği üyeleriyle Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye çalışmalarında başarılar dileyerek, Kadirli’de asayişi sağlanacağını ve güvenlikten yana hiçbir sıkıntılarının olmayacağını kaydetti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, Kadirli’nin eğitim düzeyinin çok yükse olduğunu ve ilçe halkının eğitim ve öğretime verdiği değerin çok güzel olduğunu söyledi.
Tüylü, öğrencilerin güvenliği, okullarımız ve çevresindeki şiddet olaylarının azaltılması için işbirliği içinde yapılacak seminer ve toplantıların çok faydalı olacağını ve emniyet müdürlüğü olarak her zaman destek vereceklerini hatırlatarak, Kadirli’de eğitim ve öğretimin kalitesinin arttırılması için kendilerine düşen görevleri layıkıyla yapmaya çalışacaklarını ifade etti.
Kadirli İlköğretim Okulu tarafından çiçek verilmesinin ardından hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle ziyaret sona erdi.                                Menderes Özat-Efendi Erkayıran