GÜRLEK AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

0
194


Kadirli’nin tanınmış ailelerinden Belediye Meclis Üyesi Mehmet – Nurcan Gürlek’in Kızı Emiş İle İş Adamı Ahmet – Saide Gürlek’in oğlu M.Mehmet muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.
Yüksel Müzikholde yapılan düğüne MHP Osmaniye il Başkanı Murat Kanlı, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte kalabalık bir davetli katıldı.
Davetlilerin gönüllerince eğlendiği düğünde Emiş ve M.Mehmet çiftinin yüzüklerini MHP İl Başkanı Murat Kanlı ve Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan birlikte taktı.
MHP İl Başkanı Murat Kanlı yaptığı kısa konuşmasında Emiş ve Mehmet Çiftini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür ediyorum diyerek çifte bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.
Belediye Başkanı Tarhan ise çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum diyerek her iki aileye de hayırlı uğurlu olsun dileklerimi sunuyorum dedi.
Nişan törenin ardından davetliler gecenin geç saatine kadar eğlenirken Emiş ve Mehmet Gürlek Çifti düğüne katılan misafirlere teşekkür etti.