EMNİYETTEN 200 AİLEYE GIDA YARDIMI

0
93

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekipleri, tespit edilen yardıma muhtaç 200 yoksul aileye gıda yardımında bulunarak iftarı birlikte yaptı.
Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, ramazan dolayısıyla Toplum Destekli Polis Büro Amirliği ekiplerinin mahallelerde muhtarlar ile birlikte tespit ettiği dar gelirli ailelere, gıda yardımında bulunulduğunu söyledi.
Vatandaşların katkıları ile temin edilen gıda paketlerini, polis memurları ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret ederek teslim ettiği anımsatan Tüylü, “Dayanışmanın ön plana çıktığı mübarek Ramazan ayında ilçe merkezinde tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailemize bir nebze olsun ihtiyaçlarını karşılamak için esnaflarımızın da destekleri ile hazırladığımız ramazan paketlerini dağıttık.
Ramazan ayını daha güzel ve iyi şekilde geçirmelerini sağlamış olduk. Emniyet teşkilatı olarak, polisin şefkat elinin her zaman için ihtiyaç sahibi kişilere uzattığını hatırlatmak isterim. Hayırseverlere ve emniyet çalışanlarımıza katkı ve desteğinden dolayı teşekkür ederim.”dedi.
Gıda yardımlarını alan ihtiyaç sahibi aileler “Allah devletimizden, polisimizden ve hayırseverlerden razı olsun.” diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.
Efendi Erkayıran-Menderes Özat
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz