EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYLÜ’YE ÖNEMLİ ZİYARET

0
190

Kadirli’de, bir gurup köy muhtarı ile bazı il genel meclis üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’yü ziyaret ederek, Mobesa kamera sistemi kurulmasını istedi.
İl Genel Meclis Üyesi Neşet Narcıoğlu ve Recep Kocabuğa, ziyarette yaptığı konuşmada, ilçede huzurun temini noktasında emniyet çalışanlarına yardımcı olabilmek adına İl Genel meclis üyeleri ve muhtarlar olarak üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirmeye her zaman hazır olduklarını söylediler.
Narcıoğlu ile Kocabuğa, yaklaşık 100 bin nüfuslu Kadirli’de asayişin sağlanması ve suç oranın azaltılması yönünde herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini hatırlatarak, “birçok şehirde bulunan Mobesa kamera sistemi kurulmasını istiyoruz. Bu çalışmaya il genel meclis üyeleri ve muhtarlar olarak destek vermeye hazırız.”dediler.
İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, şunları kaydetti:
“Hep birlikte el ele vererek vatandaşların güvenli şekilde yaşamasını sağlayacağız. Halkımızın huzurlu yaşaması için güvenlik konusu çok önemlidir. Bu anlamda, mobesa kurulması isteğinde bulunarak destek vereceğini ifade eden il genel meclis üyelerimiz ve muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Mobesa kameralarından yalnız biz değil diğer kurumlarımızda faydalanacak. Çok kapsamlı bir sistem olan Mobesa kameralarının kurulması maliyetlidir. Bu çok ciddi bir proje ve ilçede uzun yıllar kullanılabilecek. Şehri daha modern hale getirip kontrol altına alacak ve diğer kurumlarımızda bunun avantajlarından yararlanacaklar”şeklinde konuştu.
Koçlu Köyü Muhtarı Bayram Ali Kadıoğlu da köy muhtarları olarak vatandaşların yarına olacak her türlü çalışmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonra da destek vereceklerini kaydetti.
Ziyarete, İlçe Özel İdare Müdürü İsmail Erdal Tanrıverdi, Yukarı Çiyanlı Köyü Muhtarı Kamber Üste, Oruçbey Köyü Muhtarı Mehmet Karacanoğlu ve Kızyusuflı Köyü Muhtarı Durdu Türkmenoğlu katıldı.                            Efendi Erkayıran-Menderes Özat