EMNİET MÜDÜRÜ BAYRAM KADİR TÜYLÜ’DEN KADİRLİ SPOR DESTEK

0
150

Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele eden Kadirli Spor Başkanı Özkan Esgicioğlu ve yönetim kurulu üyeleri İlçe emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’yü ziyaret etti.
Esgicioğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, Kadirli’de spor konusunda birlik ve beraberliğin zayıf olduğunu belirterek, Kadirli Spor’un herkesin takımı olduğunu söyledi.
Sportif faaliyetlerin daha yüksek seviyelere ulaşması için maddi ve manevi desteğin gerekli olduğuna dikkat çeken Esgicioğlu, “Kadirli Spor takımımızın şiddetle desteğe ihtiyacı var. Karınca kaderince herkesi taşın altına elini koyarak takımına sahip çıkmasını istiyoruz. Kadirli Spor’u el birliği ile Allah izin verirse şampiyon yaparak 3. lig veya Bank Asya Ligi’ne çıkarmak istiyoruz.”dedi.
İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü ise ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, emniyet müdürlüğü olarak Kadirli spor’a destek vereceklerini ifade etti.
Tüylü, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzaklaşması yönünde sporun çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Başarılı gençlerimizin yetişmesi anlamında spor kulüplerinin çok önemli rolü var. Osmaniye’yi BAL liginde en güzel şekilde temsil eden Kadirli Spor’a elimizden geldiğince destek olacağız. Takımımıza hep birlikte tüm işadamları ve sivil toplum örgütleri ile birlikte Kadirli halkı olarak sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyoruz”dedi .
Kadirli Spor Kulübü Başkanı Özkan Esgicioğlu ise Kadirli Spor’a ve diğer spor dalına vereceği destekten dolayı İlçe emniyet Müdürü Tüylü’ye teşekkür ederek, ziyaretin anısına 80 numaralı Kadirli Spor forması hediye ederken, hafta sonu oynanacak olan müsabakaya davet etti.
Ziyarete, kulüp yöneticileri Hasan Balcılar, Abdurrahman Samyürek, Kamil İnce ve Antrenör Hasan Toprak katıldı.                        Efendi Erkayıran-Menderes Özat