DÖNGELE BOZDAĞSPOR  7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR’LA TRANSFER NOKTASINDA TEMASINA GEÇTİ

0
537

Kahramanmaraş Yerel Amatör ligi de mücadele eden Döngele Bozdağspor Kulübü, transfer çalışmalarına çevre iller düzeyinde başladı.

Yerel Amatör Futbol Liginde u-14, u18 ve u16 kategorisinde boy gösteren ve diğer kategorilere girmeye hazırlanan Döngele Bozdağspor Yeşil sahada da hazırlık maçları ile sezona motive olurken transferde de hazırlıkları hızlandırdı.

Teknik kadrosunda Tecrübeli Antrenörlerden Habib Bağcı ve Cuma Toy gibi işi bilen usta eğiticilerle yola çıkan ilk sezonunda bende varım demek için çalışan Döngele Bozdağspor Transferde de işi sıkı tutuyor.

Hafta sonları Osmaniye, Kadirli, Düziçi, Adana, Ceyhan, Gaziantep ve İslahiye’de sporcu transferi hamleleri yapan Döngele Bozdağspor ileriye dönük yatırımlarda yapmaya başladı.

Kadirli’de 1. Amatör Küme müsabakalarını izleyen Kulüp Kurucu başkanı ve Sportif Direktörü Hakkı Bozdağ ve Kulüp Yönetim kurulu üyesi Ömer Çayır, 7 Mart Kadirli Demirspor Yönetim Kurulu başkanı ile görüşerek transfer noktasında dirsek temasına geçti.

Kahramanmaraş Yerel Amatör Futbol Liginde oynamak için kısa sürede kurulan ve 2023- 2024 sezonuna merhaba diyen Döngele Bozdağspor Kulübü Futbolun yanı sıra Voleybol, Yüzme, Güreş kategorilerinde de salonlarda yer almayı planlıyor.

Menderes ÖZAT