ÇÖP DÖKÜM SAHASI İLAÇLANDI

0
117

Kadirli Belediyesi tarafından insan sağlığının ve çevrenin olumsuz olarak etkilenmemesi için çöp döküm sahasında ilaçlama çalışması başlatıldı.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, daha temiz bir Kadirli için belediye-vatandaş işbirliği ile çalışılması gerektiğini belirterek, vatandaşlardan destek beklediklerini belirtti.
Karakütük köyü civarındaki çöp döküm sahasında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tarhan, Kadirli’nin temiz bir görünüme kavuşması noktasında birçok yenilik ve uygulamayı hayata geçirdiklerini ifade etti.
Göreve geldikleri ilk günden itibaren ilçe genelinde kapsamlı bir şekilde
“Temizlik Kampanyası” başlattıklarını anımsatan Tarhan, temizlik konusunda ellerinden gelen her türlü gayreti gösterdiklerini belirterek, “Temizlik çalışmasında belediye kadar vatandaşlarımıza da büyük görev düşmektedir. Hep birlikte Allah izin verirse yaşadığımız şehri tertemiz yapacağız. Şuanda temizlik işleri ekiplerimiz çöp döküm sahasında ilaçlama ve topraklama çalışması yapıyorlar. Çevre ve insan sağlığı açısından olumsuzluklara karşı çalışmalarımız düzenli olarak devam edecektir. Yaşadığımız kentin yaşanabilir bir şehir olarak kalması için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğine inanıyoruz.”