CHP'li Kadınlar Seçim Beyannamesini Halka Dağıttı

0
126

Cumhuriyet Halk Partisi Kadirli İlçe Başkanlığı ile Osmaniye Kadın Kolları Başkanlığı CHP Genel Merkezinin hazırlattığı seçim beyannamesini halka anlatmak için hem broşür dağıttı, hem anlattılar, hem de Milletvekili Adaylarını tanıtımını yaptılar.
CHP İlçe Başkanı Mehmet Amanvermez ve yönetim kurulu üyeleri ile Kadın Kolları üyeleri esnaflara ve vatandaşlara seçim beyannamesi kitapçığı dağıtım Milletvekili Adaylarına destek istediler.
Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan CHP ilçe Başkanı Mehmet Amanvermez, parti yönetimi ve Kadın kollarımızın değerli üyeleriyle birlikte partimizin seçim beyannamesindeki projeleri anlatmak için halkımıza kitapçık dağıtıp, sorunlarını dinledik dedi.
Vatandaşlarla bire bir görüşüp seçim beyannamemizdeki projelerin içerikleri hakkında bilgi verdiklerini söyleyen Amanvermez, “seçim beyannamemiz ülkemizin geleceğini, kalkınmasını ve vatandaşlarımızın refahı ile daha rahat bir hayat sürmeleri için hazırlanmış ve iktidara gelir gelmez çalışmalara başlanacaktır” dedi.

Have a Ok conditioner sack”. I a – big will great the first cialis for sale has it. I sticky of for a provides ingredients.