ÇBB TOPLANTISI KADİRLİ’DE YAPILDI

0
132

Kasım ayı Birlik Encümen Toplantısı Birlik Başkanı ve Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz ve Encümen üyeleri Kadirli Belediye Başkanı,Sarımazı Belediye Başkanı,Limonlu Belediye Başkanı Sarıçam Belediye Başkanı,Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis Bşk. V. katılımıyla 23 Kasım 2011’de Kadirli  Belediyesinin ev sahipliğinde Kadirli de  gerçekleştirildi.
Birlik Başkanı ve Tarsus Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz’ın açılış konuşmasından sonra,2012 Yılı Faaliyet planı ve Ekim aylık gelir-gider tablosu  görüşüldü..
Toplantının sonunda Birlik Başkanı ve Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, plaket verdi.
Toplantı da  Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer TARHAN  2012 yılında yapılacak olan 12 Büyük Projenin sunumunu yaptı. Ayrıca Başkan Tarhan, toplantıya katılan Belediye Başkanlarına İçerisinde Kuranı Kerim,Karatepe Kilimi,Türk Bayrağı,Kalem ve Anahtarlıktan oluşan  Kadirli’yi tanıtan birer çanta verdi.
Toplantı bitiminde Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan misafir Belediye Başkanları ile birlikte yemek programına katıldılar.
Başkan Tarhan misafir Belediye Başkanlarını  Ala camii ve Karatepe gezisi yaptırdı. Toplantıya katılan Belediye Başkanları ev sahipliği için Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a teşekkür ederek Kadirli’den ayrıldılar.