BİLTEPE’DE 8.SINIF VELİLERİ,

0
122

Biltepe Okulları 8.sınıflar sene başı veli- öğretmen istişare toplantısı yapıldı. Tiyatro ve Gösteri salonunda başlayan toplantıda Okul Müdürü Duran İSAOĞLU, toplantıya iştiraklerinden dolayı velilere teşekkür etti, öğretmenleri tanıttı.Tüm Öğretmenler velilere; derslerinin işlenişiyle ilgili kısa sunum yaptılar, onlardan daha iyi bir eğitim öğretim için yardım istediler, her dersin  önemli olduğu, çocukları baskı altına alarak çok çalıştırma yerine verimli çalışmanın gerekli  olduğunu anlattılar.
Okul Müdürü Duran İSAOĞLU velilere öğrencinin eğitim öğretiminde, okulla ailenin tutarlı olması gerektiği üzerinde durdu, okulun eğitim öğretim ilkelerini özetledi.
Daha sonra velilerimiz, okulun yemekhanesinde öğretmenlerle birlikte çaylarını içerken çocuklarının bireysel durumlarını görüşme fırsatı buldular.
Geç saatlere kadar süren görüşmenin sonunda veliler; toplantıdan, sorunların çözümüne yönelik yapıcı konuşmalardan son derece memnun kaldılar, Biltepe Okullarının;  özveriyle ve takım ruhu ile  çalışan eğitim kadrosu sayesinde çocuklarımızın  başarılı olacağına inanıyoruz, bu nedenle mutluyuz, gelecekle ilgili  olarak umutluyuz, dediler.
Haber Merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz