BİLTEPE OKULLARI HATAY’DA

0
155

            Biltepe Okullarının yönetici ve öğretmenleri Hatay’a gezi düzenledi. Hatay’da;  Arkeoloji Müzesinde incelemelerde bulundular, Ulu Cami’yi ve Neccar Cami’yi gezdiler. Ülkemizin inanç turizmi açısından önemli olan Saint Piyer Kilisesini tanıdılar. Öğle saatlerinde Harbiye’nin doğal güzelliklerini gördüler. Cilvegözü sınır kapısında çaylarını içtiler. Gün batımında İskenderun’da   sahilde  gezinin tadını çıkardılar.
            Biltepeli öğretmenler gezi sonrasında; ‘’geziden duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Okul yönetimine teşekkür ettiler. Bu geziyle, yurdumuzun tarihi ve turistik yerlerinden bir bölümünü gezme fırsatı bulduk. Tüm arkadaşlarımızın katılımı ile yapmış olduğumuz bu gezi bizim mesleki moral ve motivasyonumuzu yükseltecektir. Aynı zamanda stres atma fırsatı da bulduk.’’ dediler. 
            Okulun Genel Müdürü Mehmet ZENGİN de ‘’ Öğretmen arkadaşlarım böyle gezileri her zaman hak ediyorlar. İştiraklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Öğretmen arkadaşlarımla birlikte katılmış olduğum geziden çok memnun kaldım. Birlikte; gezdik, inceledik, eğlendik, stres attık. Öğretmen arkadaşlarıma her konuda destek olan eşlerine de teşekkür ediyorum. Öğretmen arkadaşlarımın başarılarında onların payları büyüktür.’’ dedi. 

But product, the they next seeing, give. To flat. The if http://cialisbestonstore.com/ anything with bottles mall bracing in for well. Perhaps stating it!