BELEDİYE SU ARIZA EKİLERİ ARIZALARA ANINDA MÜDAHALE EDİYOR

0
128

Belediye su işleri ekipleri sıcak yaz ayları ve ramazan ayında vatandaşın su sıkıntısı çekmemesi için çalışmalarına ağırlık verdi.
Zaman çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelen su arızalarına anında müdahale den su arıza ekipleri Kadirli halkının su sıkıntısı çekmeyeceğini ve meydana gelen kesintilerin arızaları giderme amacıyla kaynaklandığını ancak en kısa sürede arızanın giderilerek vatandaşların susuz bırakılmadığını ifade ettiler.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan ise mahalle ziyaretlerinde özellikle vatandaşlara su sıkıntıları olup olmadığını sorduğunu ve arızalara zamanında müdahale edilip edilmediğini sorduğunu ve bir şikâyet almadığını ifade etti. Ş.Mustafa Yağız mahallesindeki su deposunda takviye amacı ile su aktarımı yapıldığını belirten Başkan Tarhan “Su en önemli yaşamsal hakkımızdır. Bu yüzden su arıza ekiplerimiz ve Müdürlüğümüz sürekli alarm halinde meydana gelebilecek arızalar için hazırdır. Elbetteki vatandaşlarımızın da bu konuda ekiplerimize yardımcı olmaları gerekmektedir.153 hattımıza bildirilen şikâyetler değerlendirilmekte ve arayan vatandaşlarımıza tekrar geri dönülerek bilgi verilmektedir.”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz