Belediye Başkanı Ömer Tarhan:“Kadirli halkı hak ettiği hizmeti alacak”

0
128

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, belediye olarak halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu belirterek, “Kadirli halkı hak ettiği hizmeti alacak”dedi.
Tarhan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, yaklaşık 100 Bin civarında bir nüfusa sahip olan Kadirli’ye en önemli hizmetin yol ve su konusunda olduğunu söyledi.
Bir süre önce birinci sınıf ilçe olan Kadirli’ye hizmet etmenin mutluğu ve onuru ile çalışmalarına devam ettiklerini anımsatan Başkan Tarhan, “Gece gündüz demeden ihtiyaç durumuna göre çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunların içerisinde en önemli çalışmamız yol konusunda olmaktadır. Yol çalışması içerisinde ise parke kilit taşı döşeme ile yapılan yollar önem arzediyor. Şu ana kadar şehir merkezinde 200 bin metrekare parke yol yaptık. Kadirlinin ana caddelerinde ve bağlantılı yerlerinde adeta Karatepe Kilimi gibi nakış nakış işlenen parke yol yaptık.
Biz halkımıza söz verdik ve bu sözümüzü seçim bildirgemiz ile senet yaptık. Halkımıza dağıttık. Bizi izleyin ne söz verdiysek hepsini tek tek gerçekleştireceğiz dedik. İnşallah kısa bir süre sonra halkımıza verdiğimiz sözlerin tamamını yapmış olmanın gururu ile halkımıza daha iyi hizmet verecek ve Kadirliyi ileri düzeylere taşıyacak projelere hep beraber imza atacağız”dedi.