BELEDİYE BAŞKANI DR. ÖMER TARHAN: “KADİRLİMİZİ HEP BİRLİKTE YÖNETİYORUZ”

0
165

 
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, göreve geldiği günden bu yana ilçenin bütün sorunlarıyla ilgilenerek, “Kadirlimizi hep birlikte yönetiyoruz”dedi.
Başkan Tarhan, “İlçe vizyonumuzu ve belediye misyonumuzu çalışma arkadaşlarımızla paylaşarak eser bırakma ve yaşanılabilir bir şehir oluşturmak adına hiç durmadan çalışmalarımıza başladık”dedi.
Göreve geldiği 2009’dan bu yanan hizmetleri aksatmadan sürdürdüklerini kaydeden Tarhan,  amaçlarının imkanlar dahilinde yapılması gerekenlerin en hızlı ve kaliteli şekilde yapılarak ilçe halkına sunmak olduğunu anlatarak, şunları kaydetti:
“Görevde bulunduğumuz sürede hizmetlerimizin bir muhasebesini yaptık. Allah’a çok şükür seçim beyannamemizde verdiğimiz sözlerin büyük bir kısmını kısa sürede tamamlandığını ve kalanlarında aksamadan yürüdüğünü izlemekteyiz. Amacımız sadece vaat ettiklerimizi gerçekleştirmek değil ilçemiz için imkanlar dahilinde yapılması gereken ne varsa hızlı ve kaliteli bir şekilde ilçe halkımızın hizmetine sunmaktır.
Asfalt, parke ve beton yol çalışmaları, ağaçlandırma çalışmaları, temizlik hizmetleri, cenaze ve defin hizmetleri, ihata duvarları, arazi yollarlı düzenleme çalışmaları gibi hizmetlerimiz de son hızıyla devam etmektedir.
Özellikle kaldırım ve orta refüj çalışması ile birlikte asfalt kaplama işi bittikten sonra Kadirlimizin nasıl bir değişim yaşayacağını yavaş yavaş göreceğiz. Bu çalışmalar esnasında ister istemez vatandaşlarımıza rahatsızlıklar vereceğiz ve vermekteyiz. Bundan dolayı halkımızdan özür diliyor ve anlayış bekliyoruz. Allah izin verirse seçim beyannamemizdeki verdiğimiz sözlerin daha fazlasını Kadirlimize kazandıracağız.”