BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ GÜRLEK’TEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

0
184

 
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın şehir dışında olması nedeniyle Başkan vekilliği görevine Belediye Meclis Üyesi Mehmet Gürlek bakacak.
Başkan Vekili Mehmet Gürlek yaptığı açıklamada Kadirli’nin yol probleminin çözülmesi için çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.
Hava şartlarına bağlı olarak beton ve parke yol çalışmalarını devam ettiğini anlatan Gürlek, Kadirli’mizin yol sorunu için göreve geldiği günde buyana kıt imkanlara rağmen yol sorunu çözmeye çalışan Belediye Başkanımız Dr. Ömer Tarhan’ın sözlerini yerine getirdiğini hatırlatarak, şöyle konuştu;
“Yaklaşık 2,5 yılda 250 Km yol yapıldı. Halada beton ve parke yol olmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Bu arada Yağmur suyu tahliye çalışmalarımızın yanında su Depolarıyla birlikte su çıkmayan mahallelerimizin su götürülmesi çalışmalarımız da aralıksız devam ediyor. Başkanımız gayretli çalışmaları sonucunda belediyemiz sosyal belediyeciliğe de çok önem veriyor. Bu kapsamda Başkanımız Kabasakal Parkı içerisinde sinema salonu yapmayı planlıyor. Yine mahallelerimize spor kompleksleri, yaz spor okulları açarak sosyal belediyeciğin gereklerini de yerine getiriyor” dedi.
Ayrıca Başkan Vekili Gürlek, devam eden beton yol çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.