BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALİ TÜFEKÇİ OLDU

0
129

Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın belediye işlerini takip etmek için şehir dışında olması nedeni ile yerine Belediye Meclis üyesi Ali TÜFEKÇİ vekâlet ediyor.
Başkan vekili çalışmaları derlendirerek temzilik işleri müdürlüğü ve fen işleri müdürlüğü ekipleri ile görüşerek bilgi aldı.
Havaların sıcak ve ramazan ayında olmamıza rağmen ekiplerin çalışmalarını aksatmadan yürüttüğünü ifade eden Başkanvekili Tüfekçi temizlik konusunda da önemli mesajlar verdi, Açıklamasında “Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı altyapı, asfalt, Bayındırlık ekiplerimiz çalışmalarını sürdürerek eksiklikleri tamamlamaya gayret ediyor. Yine ramazan nedeni ile bir diğer ekibimiz şehrimize gül suyu sıkıyor. Temzilik işleri ekiplerimiz var gücü ile çalışmalarını yürütüyorlar. Ben buradan ayrıca halkımızdan hepimizin sağlığını ilgilendiren bir ricada da bulunma istiyorum. Daha öncede sürekli üzerinde vurgu yaptık çünkü hepimizi ilgilendiriyor. Halkımız çöp ve molozlarını lütfen poşetleyerek ağzı bağlı bir şekilde çöp kovalarına ve konteynırlarına bıraksınlar. Böyle yapılırsa hem çöp kovaları daha temiz kalmış olur hem de bizim görevimizi yapmamız daha da kolaylaşır” dedi.
 
Ali TÜFEKÇİ evli ve 3 çocuk babası ve olup esnaf olarak çalışmaktadır.