BAŞKAN TARHAN BAYRAM ÖNCESİ MEZARLIK YOLLARINI YAPIYOR

0
114

Mübarek Ramazan ayı öncesinde cami, okul ve çok kullanılan ana cadde ve sokakların yol yapım ve bakım çalışmalarını başlatan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan yine yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi Asri Mezarlık ve şehitler Mezarlığını birbirinden ayıran yolun asfaltlanmasını tamamladı. Bunun yanı sıra yeni yapılan Ahmet Yesevi mezarlığının da eksiklikleri tamamlanıyor. Çeşitli yerlerine su hattı döşenen mezarlığın yeni düzenleniyor olması nedeni ile bakım ve düzenleme çalışmalarının kesintisiz devam edeceği bildirildi.
Göreve geldiği günden bu yana tespit ettiği sorunları bir bir çözen başkan Tarhan Kadirli halkının tamamından takdir toplamaya devam ediyor. Bir seçim kaygısı ile çalışmadığını her fırsatta ifade eden Başkan Tarhan “ Vatandaşların arasına girerek onların sorunlarını dinliyoruz. Kapalı kapılar arkasında gizli hesaplar yapmıyor yaptırmıyoruz. Şeffaf bir yönetim sergilemeye çalışıyoruz. Kadirli halkı bizlere güvenerek şehrin emini yaptı. Bu göreve layık olmaya çalışıyor ve hizmetlerimizde siyaset gütmüyoruz. Bizim bir hedefimiz var.2014 de altyapısı yolu suyu vs gibi ana sorunları bitmiş bir Kadirli. Bu tarihten sonra ise Markalaşan bir Kadirli için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”dedi.
Bayram öncesi çalışmalarda hız kesilmeyeceğini söyleyen Başkan Tarhan Ortak akıl ve yaklaşımlarla yardımlarla Kadirli için herkesi el ele vermeye davet etti.