BAŞKAN TARHAN’IN 19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ MESAJI

0
101

Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Türk Milleti’nin sahip olduğu vatan sevgisi ve İstiklal ruhunun bütün dünyaya örnek olduğunu söyledi.
Tarhan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, şehitlik ve gaziliğin Türk Milleti için onurların en büyüğü, şereflerin en yücesi olduğunu vurguladı.
Aziz milletin vatan, istiklal ve hürriyeti için şartlar ne olursa olsun her zaman büyük bir azim ve gönül birliğiyle düşmana karşı sonuna kadar mücadele ettiğini ifade eden Tarhan, şunları kaydetti:
“Tarihte bir örneği daha yaşanmamış olan Kurtuluş Savaşımızın zaferle neticelenmesinde, bu ruh ve vatan sevgisi vardır. Türkiye Cumhuriyeti, aynı ruh ve şuurla kazanılan o büyük zaferin o sağlam temellerin üstünde yükselmiştir. Kazanılan büyük zaferlerin temelinde de canlarını hiç çekinmeden feda eden şehitlerimiz ile gazilerimiz yer almaktadır. Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz