BAŞKAN TARHAN’DAN “KADİRLİ KART” PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

0
171

Göreve geldiği günden bu yana yaptığı başarılı çalışmalarla herkesin takdirini kazanan Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, söz verdiği “Kadirli Kart” projesini hayata geçiriyor.
“Halka Hizmet Hakk’a Hizmet” sözünü baş tacı ederek çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Tarhan, göreve geldiği günden bu yana söz verdiği projelerin yarından fazlasını hayata geçirdiğini ifade etti.
Başkan Tarhan, Kadirli halkına en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olduklarını ve bu doğrultuda seçim beyannamesinde bulunan “Kadirli Kart” projesiyle artık ihtiyaç sahibi vatandaşların kimseye muhtaç olmadan alışverişini gönül rahatlığıyla yapabileceğini hatırlatarak, şunları söyledi:
“Allah izin verirse hep birlikte yaşanabilir bir Kadirli’yi inşa edeceğiz. Bu bağlamda, sosyal, kültürel ve sportif çalışmaların yanında insanlarımızın yaşam şartlarının yükseltilmesi için hazırladığımız “Kadirli Kart” projesini inşallah Eylül veya Ekim ayında hayata geçireceğiz. Bu kartı daha önceden tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerimize karşılıksız olarak vereceğiz. Belediye bünyesinde yerini kiraladığımız ve çalışmasının tamamlanmak üzere olduğumuz marketten her kart sahibi vatandaşımız, evinin temel ihtiyacını gönül rahatlığıyla alabilecek. Kadirli Belediyesi olarak hem hizmet ve hem de sosyal çalışmalarla vatandaşımızın yaşam düzeyini yükselteceğiz. Allh’a çok şükür verdiğimiz sözleri her zaman yerine getiriyoruz. Bize güvenerek her zaman destek veren Kadirli halkına teşekkür ediyorum”dedi.