BAŞKAN TARHAN SPORCULARA MALZEME DAĞITTI

0
151

Kadirli Belediyesi tarafından ücrertsiz olarak düzenlene yaz spor okulu düzenlenen törenle açıldı.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kadın Faaliyetleri Merkezinde düzenlene malzeme dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak değerlendirmesi ve geleceğin sporcularının yetiştirilmesi amacıyla belediye olarak her yıl ücretsiz yaz spor okulu düzenlediklerini söyledi.
Tarhan, 7-14 yaş arası çocuklara yönelik basketbol, karate, futbol ve voleybol branşlarında 200 öğrencinin kayıt yaptırdığını anımsatarak, şunları kaydetti.
“Kadirli Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projelerinden birisi olan sportif faaliyetlere de büyük önem veriyoruz. Tek dönem halinde Ramazan ayına kadar yapılacak yaz spor okullarında, tüm öğrencilere belediyemiz tarafından tişört, şort, şapka ve çorap gibi spor malzemesi ücretsiz olarak hediye edildi. Allah izin verirse geleceğimiz olan gençlerimize hep birlikte sahip çıkarak olumsuzluklardan uzak tutacağız. Kadirli Belediyesi olarak çocuklara yapılan her türlü yatırımın değerini ve gerekliliğini biliyoruz. Spora ve sporculara bundan önce olduğu gibi desteğimiz artarak devam edecek.”    Efendi Erkayıran-Menderes Özat