BAŞKAN TARHAN “ EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK”

0
143

Kadirli İlçesinde Belediye Başkanı dr. Ömer Tarhan 2011-2012 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilerimize, velilerimize ve tüm eğitim çalışanlarına hayırlı olsun diyen Başkan Tarhan; Belediye olarak eğitim öğretim hizmetlerine destek verdiklerini vermeye de devam edeceklerini söyledi.
Başkan Tarhan, sivil toplum, milli eğitim ve belediye işbirliği ile tespit edilen okulların çevre düzenlenmesi, tamir ve bakımını üsleneceklerini söyleyerek her zaman okullara yardımcı olacaklarını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat ise Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ederek şunları söyledi;
“Okuyan sayısı Türkiye ortalamasının üzerinde olan Kadirlimizde yaklaşık 27 bin öğrenci bugün eğitim öğretime başladı. Her yıl olduğu gibi bu yılda başarılarıyla Kadirli adını eğitimle duyuracaktır. Milli Eğitim olarak okullarımızda eğitim öğretim rahat ve kaliteli yapılabilmesi için büyük adımlar attık. Okullarımızdaki sıkıntıları çözdük” diyerek 2011 – 2012 eğitim öğretim yılının Ülkemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Ayrıca Kadirli Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürü Tacit Kabaktepe ve personelleri tüm eğitim kurumlarını ziyaret ederek Başkan TARHAN adına Yeni Eğitim-Öğretim Yılında başarılar dileyip Başkan TARHAN’INI çiçeklerini sunup selamlarını ilettiler.