BAŞKAN TARHAN “2012 YILINA 12 DEV PROJE İLE GİRİYORUZ” HEDEF KADİRLİ'Yİ TÜRKİYE'NİN YILDIZI YAPMAK

0
166

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer TARHAN 2012 yılına Kadirli’nin vizyonunun değiştirecek 12 Dev Projeyi hayata geçireceklerini açıkladı.
Kadirli’nin sosyal ve ekonomik ve yaşam standartlarını yükseltecek 12 Dev Projenin 2012 yılında başlayacaklarının müjdesini veren Başkan Tarhan Kadirlimizin bu hizmetlerle çehresi ve vizyonu değişecek dedi .
Kısaca 2012 yılında yapılacak olan projelere değinen Başkan Tarhan, Şehir Merkezinde bulunan Otogarın Osmaniye Yolu Kamyon Garajı Karşısına başlanacağını eski otogarın yerine ise altı otopark üstü yaşayan bir şehir meydanı yapacaklarını,şuan Ş.Halis Şişman Mahallesinde bulunan Hayvan Pazarının merkezden taşınarak Narlıkışla yoluna yapılacağını,Dr. Hüseyin Kabasakal Parkı içerisine içerisinde 2 adet sinema salonu olan Gençlik Merkezi yapacaklarını,Kentsel Dönüşüm Projesi ile ucuz Toplu Konut yapacaklarını,Savrun Çayı kıyısına rekreasyon çalışması yapacaklarını,Yeni Hal Kompleksi yapacaklarını ve eski halin yerine yeşil alan yapacaklarını,Yeni hazırlanan İmarla Kadirlinin gelişmeye açık bir bölge haline geleceğini,içerisinde tüm sporları yapmaya el verişli büyük bir spor komplesi yapacaklarını,Muallim Bağ Çamlığı içerisine büyük bir mesire alanı yapacaklarını,yeni Belediye Hizmet Binası ve Kültür Merkezi inşaatına başlanacağını ,yaklaşık 10 trilyona mal olacak Arıtma Tesisine başlayacaklarını bildiren Başkan TARHAN Kadirlimiz önümüzdeki yıllarda bölgenin en başarılı ve en iyi halka hizmet eden Belediyesi olacağının belirtti. Haber Merkezi