BAKAN YERLİKAYA OSMANİYE’DE UYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 TUTUKLAMA

0
529

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, uyuşturucuya karşı düzenlenen operasyonlar kapsamında, Osmaniye’de Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri müştereğinde düzenlenen operasyonda da 145 kilo 450 gram skunk maddesi ele geçirilerek, 2 kişi tutuklandı
Bakan Yerlikaya, ayrıca Bingöl’de de 57 kilo 700 gram skunk maddesi ele geçirildiğini ve 3 kişinin tutuklandığını kaydetti.
Bakan Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bingöl ve Osmaniye’de narkotik birimlerimizin düzenlediği operasyonlarda 5 zehir taciri tutuklandı. Bingöl Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce düzenlenen operasyonda: 57 kilo 700 gram skunk maddesi ele geçirildi. 3 zehir taciri tutuklandı. Osmaniye Narkotik Suçlarla Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüklerimiz ve Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin uyuşturucuyla mücadele çalışmaları kapsamında: 145 kilo 450 gram skunk maddesi ele geçirildi. 2 zehir taciri tutuklandı. Operasyonları düzenleyen polislerimizi tebrik ediyorum. Zehir tacirlerine göz açtırmayacağız. Uyuşturucuyla mücadelemiz azim ve kararlılıkla devam edecek” ifadelerine yer verdi.