AK PARTİ’Lİ GENÇLERDEN MÜFTÜ ÖNCÜ’YE ZİYARET

0
140

 
Ak Parti Kadirli Gençlik Kolları İlçe Başkanı Ferhat Çatal, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Müftüsü Orhan Öncü’yü makamında ziyaret etti.
Çatal, ziyarette yaptığı konuşmada, dini ve diğer önemli konularda insanların bilgilendirilmesinde büyük katkısı olan İlçe Müftülüğü’ne her zaman destek olacaklarını söyledi.
Kısa bir süre önce göreve seçildiklerini ve zaman buldukça şehrin ileri gelenlerine ziyaretlerde bulunduklarını ve daha öncede gelmek istediklerini ancak ziyaretin bugüne nasip olduğunu dile getiren Çatal, “imkanlar ölçüsünde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Ekim ayının başında çeşitli etkinliklerle kutlanan Camiiler ve din görevlileri haftasında yoğun işlerimiz nedeniyle ziyaretimizi yeni gerçekleştirdik. Bu anlamda geleceğimizin büyükleri olacak çocuklara din eğitimini görüntülü olarak verilmesi ve teknolojiden yararlanılması amacıyla bir camimizde kullanılması amacıyla sinevizyon gösterisinde kullanılmak üzere projektör makinesini hediye etmek istiyoruz. Sayın İlçe Müftümüz Orhan Öncü ve müftülük çalışanları ile birlikte tüm din görevlilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.”dedi.
İlçe Müftüsü Orhan Öncü ise Ak Parti Gençlik kolları Başkanı Ferhat Çatal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, faydalı olacağına inandığı sinevizyon makinesini hediye etmesinden dolayı memnuniyetini ifade etti.
Öncü, konuşmasının sonunda severek ve isteyerek canı gönülden yapılan yardımların çok değerli olduğuna dikkat çekerek, “Ak partili gençlerimizin hediye ettiği bu güzel makineyi en güzel şekilde değerlendireceğiz. Müftülüğümüz aracılığı ile kuran kurslarımıza ve camilerimize yapılan yardımlardan dolayı tüm Kadirli halkına ve hayırseverlere teşekkür ediyoruz.”şeklinde konuştu.                      Efendi Erkayıran-Menderes Özat