AK PARTİ’Lİ GENÇLERDEN GAZİLERE ANLAMLI ZİYARET

0
143

Ak Parti Kadirli İlçe Başkanı Ferhat Çatal, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kadirli Şubesi’ni ziyaret etti.
Çatal, ziyarette yaptığı konuşmada, ülkemizde yaşayan herkesin rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmesinde en büyük katkının önce şehitler sonra da gazilerin sayesinde olduğunu söyledi.
Ak parti’li gençler olarak her zaman şehit aileleri ve gazilerin yanlarında olduklarını hatırlatan Çatal, şunları kaydetti:
“Ülkemizi canları pahasına koruyan şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Sınırlarımızın güvenliğini sağlamak, bayrağımızın şerefli itibarını korumak uğruna canlarını veren aziz şehitlerimizin ve yaralanan değerli gazilerimizin biz her zaman yanındayız. Sizlerin sıkıntılarını paylaşmak, dertlerinize çözüm bulmak bizim en asli görevlerimizdendir. Ziyaretlerimizi bu doğrultuda yaparak, halkımızın da bilinçlenmesi yönünde örnek olmaya çalışıyoruz. Sizlerin sayesinde buradayız. Büyük Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz”
Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kadirli Şubesi Başkanı Gazi Erhan Büyükarslan ise yılda bir defa da olsa hatırlanmanın güzel olduğunu söyleyerek, hçibir sorunun tek başına çözülemeyeceğini ifade etti.
Büyükarslan, en büyük sıkıntıları olan yer konusunda Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ın kendilerine sahip çıktığını hatırlatarak, “Sizlerden beklentimiz her daim bizlere sahip çıkarak, sıkıntılarımız üzerine çözüm üreterek problemlerimizin ortadan kalkmasına yardımcı olmanızdır. Bizlere bağımsızlığımızı ve cumhuriyeti armağan eden yurt topraklarında özgür ve huzur içinde yaşamamızı sağlayan başta yüce önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm kahraman gazilerimize şükran ve gönül borcu duyuyoruz”dedi.
Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Çatal, günün anısına yönetim kurulu üyeleri adına Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Kadirli Şubesi Başkanı Gazi Erhan Büyükarslan’a çiçek verdi.   Menderes Özat-Efendi Erkayıran