AK PARTİ’Lİ GENÇLERDEN EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYÜLÜ’YE HOŞGELDİN ZİYARETİ

0
164

AK Parti Kadirli Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Çatal, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Ziyarette bir konuşma yapan Ak Parti’nin çiçeği burnunda genç başkanı Ferhat Çatal, Osmaniye’nin şirin ilçesi Kadirli’ye gelerek görevine başlayan Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye başarılar diledi.
Çatal, ilçe halkının güvenliğinin korunmasında güvenlik güçleri ile birlikte vatandaşlara da büyük görevler düştüğüne dikkat çekerek, “Yeni emniyet müdürümüz Sayın Bayram Kadir Tüylü’ye Ak Parti Gençlik Kolları olarak başarılar diliyoruz. Son günlere baktığımızda ilçemiz halkının polisiyle birlikte hareket etmesi bizleri sevindiriyor. Bir şehrin can ve mal güvenliğinin korunmasında hepimize büyük görevler düşmektedir. Bu bağlamda Ak parti gençlik kolları olarak her zaman tüm güvenlik güçlerimizin yanındayız.”dedi.
Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Kadirli insanın çok misafirperver olduğuna dikkat çekerek, polis ile halkın her zaman iç içe olduğunu ve vatandaşlardan her zaman ortak hareket etmelerini istedi.
Toplu fotoğraf çektirilmesi, karşılıklı fikir alışverişi ve ikram yapılmasının ardından sona eren ziyarete Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Çatal ve Yönetim Kurulu üyeleri Selçuk Yiğit, Emrah Büyükbozdoğan, Ahmet İspir, Alper Yıldızhan ve Erkan Sağlamer katıldı.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran