VATANDAŞLARDAN BAŞKAN TARHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

0
135

Şehit Mehmet Delikuş Mahallesi Muhtarı Nuri Gürsoy ile birlikte mahalle sakinlerinden oluşan bir gurup vatandaş, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Muhtar Gürsoy, mahalle sakinleri olarak Başkan Tarhan’ın yaptığı hizmetlerin kendilerini memnun etiğini ifade ederek, en büyük sıkıntılarının Cumartesi günleri kurulan pazarın kaldırılmasını istediler.
Mahalle sakinleri ise Başkan Tarhan’ın yaptığı hizmetin kendilerini çok memnun etiği belirterek, “Başkanımızdan ve hizmetlerinden memnunuz. Daha önce Belediye Başkanlığı görevinde bulunan merhum Osman Nuri saygılı ve Kamil Kara’dan sonra en çalışkan Belediye Başkanı Ömer Tarhan’dan Allah Razı olsun. Bizim tek isteğimiz İmam Hatip lisesi civarında hafta sonları Cumartesi kurulan pazardan dolayı sıkıntımız var. Sabah erken saatlerde başlayan gürültü kirliliği birlikte düğün, sağlık, cenaze veya olumsuz bir durumda çok büyük sorun yaşanıyor. Bu sorunun biran önce çözüme kavuşturulması konusunda Başkanımızdan destek bekliyoruz”şeklinde konuştular.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise belediye ile muhtarlar arasındaki çalışma anlayışından bahsederek, belediyeciliğin bir ekip işi olduğunu ve muhtarlarında bu ekibin önemli unsurlarından birisi olduğuna dikkat çekti.
Muhtarların kendi semtlerindeki sorunları belediyeye taşımasının hizmette akıcılığı sağlayacağını ifade eden Tarhan, “Zaman zaman muhtarlarımızla bir araya gelerek, yapılan hizmetlerin değerlendirmesini yapıyoruz. Bizim için muhtarın siyasi görüşü önemli değil. Önemli olan bizimle iyi bir uyum içerisinde çalışıp, mahallesinin sorunlarının çözülmesini sağlamasıdır. Şehit Mehmet Delikuş mahallesi sakinlerimizin en büyük isteği olan semt pazarının kaldırılması konusunda yer tespit çalışmamız devam ediyor. Eğer yer bulunursa Cumartesi günü Şehit Mehmet Delikuş mahallesine kurulan semt pazarını kaldıracağız.” dedi.