VALİ YILMAZ, ŞEHİT PİLOT BİNBAŞI OĞUZ APANOĞLU İLKOKULU’NU ZİYARET ETTİ

0
192

  Osmaniye Valisi  Dr. Erdinç Yılmaz, Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu’nu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, Okul Müdürü Ökkeş Kurt, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Yılmaz, daha sonra öğrencileri sınıflarında ziyaret etti.

        Öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Bugün sizleri görmek istedim, gördüğüme de çok mutlu oldum. Ama sizlerden bir söz istiyorum, derslerimizi yapacağız, anne babalarımızı ve öğretmenlerimizi dinleyeceğiz. Öğretmeninizi de kutluyorum, sizleri çok güzel yetiştirmiş.” dedi.

        Vali Yılmaz daha sonra okulun öğretmenleri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Okullarda tertip ve düzenin önemli olduğunu belirten Vali Yılmaz, başta okul müdürü olmak üzere öğretmenlere gösterdikleri özen için teşekkür etti. Öğrencilerin sınıflardaki neşesini, okulu sevmelerini çok önemsediğini belirten Vali Yılmaz, ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerin okulu seviyor olduğunu görmekten memnuniyet duyduğunu söyledi.