VALİ YILMAZ, DÜZİÇİ KARDEŞLER DÜLDÜL ZEYTİNYAĞI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ

0
268

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Düziçi Ellek Beldesinde faaliyet gösteren Opan Kardeşler Düldül Zeytinyağı Fabrikasını ziyaret ederek, üretim hakkında bilgi aldı. Ziyarette Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir de yer aldı.
Tesisteki üretim aşamalarını inceleyen Vali Yılmaz’a Tesis Sahiplerinden Ökkeş Opan tarafından bilgi verildi. Geçtiğimiz yıl üretime başlayan Tesisin ilk yılında 450 Ton zeytinyağı üretimi yapıldığını ifade eden Ökkeş Opan, tam otomatik makinelerle üretim yapılan Tesiste bu yılın üretiminin devam ettiğini söyledi. Zeydağ isimli bir markalarının olduğunu da belirten Ökkeş Opan, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.
Vali Yılmaz, incelemelerinin ardından Tesis Sahiplerine hayırlı ve bereketli kazançlar dileyerek ziyaretine son verdi. Daha sonra Ellek Beldesinde üreticilerimizle birlikte zeytin hasadı yapan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, İlimizde Türkiye’nin en güzel, en kaliteli zeytinlerinin ve zeytinyağının üretildiğini ifade ederek, “Bütün zeytin üreticilerimize hayırlı, bereketli kazançlar diliyorum.”dedi.