VALİ YILMAZ, 80. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

0
260

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesini ziyaret etti.  Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mesut Ovalı ve İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak da yer aldı.

İlk olarak Okulun yeni yapılan sentetik çim sahasında futbol oynayan öğrencilerle bir araya gelen Vali Yılmaz, öğrencilerle sohbet etti. Sahadan memnuniyetlerini dile getiren öğrenciler Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler. Penaltı atışı da yapan Vali Yılmaz, öğrencilere eğitim ve spor hayatlarında başarılar diledi. Okul bahçesindeki öğrencilerle de sohbet eden Vali Yılmaz, daha sonra öğretmenlerimiz ile öğretmenler odasında bir araya geldi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz öğretmenlerle sohbeti sırasında yaptığı konuşmada, çocuklarımızın sınavlara hazırlanmasının yanı sıra hayata her anlamda başta kendisine, ailesine, Ülkesine, insanlığa faydalı olacak şekilde hazırlanmasının önemli olduğunu vurgulayarak, öğretmenlerimize çocuklarımızın yetiştirilmesinde gösterdikleri gayret nedeniyle teşekkür etti.

Öğretmenlerimiz Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ın ziyaretinden mutluluk duyduklarını ifade ederek, ziyareti için Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler. Vali Yılmaz, öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileyerek ziyaretine son verdi.

KAYNAK OSMANİYE VALİLİĞİ