ÜNİVERSİTELER LİG MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

0
417

Osmaniye’de Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunca düzenlenen Voleybol Üniversiteler Arası Bölgesel Lig müsabakaları tamamlandı.

OKÜ Spor Salonunda oynanan müsabakalar sonunda, kadınlarda birinci Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, erkeklerde Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) voleybol takımı birinci oldu.

Sporseverlerin ilgiyle takip ettiği müsabakalarda; kadınlar kategorisinde Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi birinci, Kilis 7 Aralık Üniversitesi ikinci, Malatya İnönü Üniversitesi üçüncü olma başarısı gösterdi.

Erkek kategorisinde gerçekleşen müsabakaların sonucunda ise OKÜ voleybol takımı birinci olurken, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ikinci, Malatya İnönü Üniversitesi üçüncü oldu.

Ödül töreninde sıralamaya giren takımlara ödülleri, OKÜ Rektör Danışmanı Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Servet Reyhan, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Eroğlu, üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı İbrahim Savaş Dündar, KSÜ Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Hasan Bilgekağan, üniversite Öğretim Görevlisi İsmail Dehri ve üniversitemiz şube müdürleri tarafından takdim edildi.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği ve üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleşen ÜNİLİG Voleybol Bölgesel Ligi ödül töreninde, özel ödül Hatay Mustafa Kemal Üniversitesine verilirken, kadınlar kategorisinde en iyi oyuncu Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) oyuncusu Sultan Keser, erkek kategorisinde ise en iyi oyuncu üniversitemiz voleybol takımı oyuncusu Enver Atçı oldu. Turnuvanın en iyi oyuncularının ödülleri, KSÜ Antrenörü Altan Alıcı ve üniversitemiz Öğretim Görevlisi İsmail Dehri tarafından takdim edildi. OKÜ