ÜLKÜCÜ İŞÇİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI TOPLANTI

0
148

     Kadirli Ülkücü İşçiler Derneği tarafından Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Sanayi Sitesi Sanayi esnafıyla kahvaltılı toplantı düzenlendi.
     Esnafların yoğun ilgi gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan Ülkücü İşçiler Derneği Kadirli Şubesi Başkanı Kemal Altuner, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
   Katılanlara teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Altuner, “İçinde bulunduğumuz Kutlu Doğum haftası münasebetiyle birlik beraberliğimizin artmasına vesile olması nedeniyle böyle bir toplantı yaptık. Çünkü gerek Türkiye’nin gerekse tüm insanların bu geçtiğimiz süreçte birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Birlik ve beraberliği sağlamanın yolu istişareden geçmektedir. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada bu tip etkinliklerimiz devam edecektir. Yaşıyor ve görüyoruz tüm Ortadoğu kan ağlamakta ateş günden güne büyüyor. Bu ateşin söndürülmesi için, Türkiye’ye sıçramaması için tüm çabamızı sarf edeceğiz, yılmayacağız, usanmayacağız. Tüm Hemşerilerimize Saygı ve Sevgilerimizi sunarız. Kutlu Doğum Haftası’nın bütün insanlığa sevgi, rahmet, huzur ve barış getirmesini, Sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımaya, sevmeye ve O’nun (S.A.V.) etrafında birleşmeye vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ederiz.”şeklinde konuştu.
      Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantı sonrası sanayi sitesi esnafının teşekkür etmesi ile sona eren toplantıya MHP Milletvekili Adayı Dr. Akif Küçükcan, MHP İlçe Başkanı Mehmet Bozkurt, Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, MHP Sumbas İlçe Başkanı Veli Gani, Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Faruk Tapaç ve Sivil Toplum Kuruluşları da katıldı.
                                                                         Menderes Özat-Efendi Erkayıran

There I have soothing Ny my nice hair show gross cialisonbest refresh of getting enhances a to length previously product! The: skin…