TOPRAKKALE'DE BOZUK YOLLAR YAPILIYOR

0
125

Toprakkale Belediyesi, ilçe genelinde bozulan yolları yenileyerek, ulaşıma rahatlatmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yol yapım çalışmaları kapsamında Atatürk Caddesinin lise sokaktan değirmen sokaga kadar parke taş döşenmesinin ardından, değirmen sokaktan kanala kadar olan kısmı da asfaltlandı.
 
Belediye Başkanı Sedat Şanal, yaptığı açıklamada, yaptıkları hizmetlerle Toprakkale’nin şehircilik açısından büyük mesafe kat ettiğini ifade etti.
Altyapı çalışması ile bozulan yolların yenilenmesinin, şehrin gelişmesi adına önemli yer tuttuğuna işaret eden Başkan Şanal, şunları kaydetti:
“Altyapı ve yol çalışmaları, Toprakkale’nin gelişmesi ve büyümesi anlamına geliyor ki, bu da ilçemizin cazibe merkezi olma yolunda ilerlediğinin göstergesidir. Günü kurtarmak amacıyla değil, ilçemizi yarınlarını oluşturmak, sağlam zeminler üzerine oturmuş bir ilçe oluşturmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı kısa sürede neticelendirip, bu bölgede ulaşıma yeni bir soluk kazandıracağız. Mahalle aralarındaki sokak v cadde asfaltlama işimiz önümüzdeki günlerde hızla devam edecek.” dedi.