SUMBAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GÖÇER MHP GENEL MERKEZİNDE

0
353

MHP Sumbas İlçe Başkanlığından kamuoyunun isteği üzerine istifa edip Sumbas Belediye Başkan Adayı olan Nihat Göçer, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek, Sumbas Belediye Başkan adaylığı  başvurusunu da genel merkezde yaptı.

Ankara’da MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi de makamında ziyaret eden Başkan Adayı Göçer, bu ziyaretini sosyal medya hesaplarından paylaştı ve şu görüşleri dile getirdi: “Kutlu Davamızın Yolbaşçısı, ömrünü Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine adayan, sırtımızı yasladığımız koca çınar; Hareketimizin Lideri, temel direğimiz MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek elini öpüp hayır duasını aldık. Sayın Genel Başkanımıza, şehrimize ve bizlere gösterdiği ilgiden ötürü şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki süreçte de zatıalilerinin desteğiyle Sumbas’ımıza  en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

MHP  Genel Merkezi’ne adaylık başvurusu için gittiği Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Göçer, “çıktığımız bu kutlu  yolda çalışmalarımızla dualarla başladık. Öncelikle Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Türk milliyetçiliğinin lideri, devlet adamı merhum Alparslan Türkeş’in kabirlerini ziyaret edip, dualarımızı ettik. Mekanları cennet, kabirleri nur olsun”.

YÜKSEL İBİCİOĞLU