SU SORUNU ÇÖZÜLDÜ

0
152

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte Çukurova’da kendini hissettiren sıcaklar nedeni ile vatandaşlar yüksek yaylalara göç etmeye başladılar. İlçe genelindeki su problemini bitirmek için yoğun çaba harcayan Belediye Su işleri ekipleri özellikle Ş.Mustafa Yağız mahallesindeki su sıkıntısını gidermek için Tapu tepesi mevkiindeki su deposuna takviye yapmak için çalışmalar başlatmıştı.
Çalışmaları yerinde inceleyen ve suyun akıtılması esnasında depoda hazır bulunan Belediye Başkanı Ömer Tarhan “250 lik polieten borularla yapılan takviye su hattı ile depodan verilecek su birleşerek, özellikle yaz aylarında su sıkıntısı yaşayan bölgelerin problemi bitecek. Ekiplerimiz gerçekten canla başla çalışarak vatandaşların sıkıntı yaşamaması için bu çalışmayı bitirdiler. Ekiplerimizi gerçekten tebrik ediyorum. Bu çalışma ile su sıkıntısı yaşayan Ş.Mustafa Yağız Mahallesi, Ş.Mehmet Hallaç mahallesi, Yeşil tepe ve Ş.Orhan Gök mahallesinin bir kısmının sorunlarını çözmüş olacağız.
Biz kendini yenileyen bir belediye olarak değişen Kadirlimizi, yarının Kadirlisini inşa etmeye gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın desteği ve güler yüzü bizlere en büyük ödüldür. Ne yapıyorsak nereye hizmet götürmeye çalışıyorsak bunu gerçekten ihtiyacı olan sıkıntılı olan yerlerden başlayarak adil bir şekilde yapmaya gayret ederek yapıyoruz.”dedi.