SEMERCİOĞLU İL GENEL MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

0
412

AK Parti’den bir önem Belediye Meclis Üyeliği yapan Ziraat Mühendisi Mehmet Semercioğlu İl Genel Meclis Üyeliği için AK Partiden aday adaylığını açıkladı.

Semercioğlu, 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan Yerel seçimlerde Kadirli İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylık başvurusunu AK Parti İlçe Başkanı Yalçıner Karakakuş’a sundu.

Semircioğlu, aday adaylık başvurusu sonrası yapmış olduğu açıklamada “Yaklaşık 5 yıl önce bıraktığımız yerden başlamak için bir adım attık hayırlısı ile. Nasiple yürünecek bu yolda tek gayemiz memleket ve memleketimizin insanlarına faydalı olmak.

Semercioğlu, İl Genel Meclis üyeliği seçimi için aday adaylığı başvurumu yaptım. Mevlam memleketimize hizmet etme şansını nasip eder ve parti büyüklerimizin de onayı olursa, halkımızın da teveccühü ile bu yolu canla başla yürüyecek memleketimiz için her türlü fedakarlıkla çalışacağıma kimsenin şüphesinin olmayacağına eminim. Gerek memleketimiz için gerek şahsım için Mevlam hayırlı olanı nasip etsin. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür ediyor, yürüyeceğimiz bu yolda Mevlam birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” dedi.

Ziraat Mühendisi Mehmet Semercioğlu, İlçemizde Ticaret hayatını Ziraat ilaç bayiliği ve çiftcilik yaparak üretime ve ülke ekonomisine yönelik önemli katkı sağlamaktadır.