ŞEHİT İSMAİL IŞIKBOL CADDESİ GÜZELLEŞİYOR

0
173

Kadirli Belediyesi tarafından iki mahalleyi birleştiren Şehit İsmail Işıkbol Caddesi’nde parke döşeme çalışması devam ediyor.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, yaptığı açıklamada, 7 Mart ile Bağ Mahallesini birleştiren Vergi Dairesi yanından geçen Şehit İsmail Işıkbol Caddesi’nde bir süre önce başlatılan parke yol çalışmasının devam ettiğini söyledi.
Belediye olarak Kadirli halkına her zaman en iyi hizmeti verme çabası içerisinde olduklarını belirten Başkan Tarhan, kıt imkanlarına rağmen en büyük hizmeti asfalt, parke ve beton yol çalışması üzerine yaptıklarını ifade etti.
Başkan Tarhan, Kadirli’de, yol sorunun çözülmesi için tüm imkanları seferber ettiklerini, şehir merkezi ve mahallelerde asfalt ve beton yol çalışmalarının yanında parke yol çalışmasının devam ettiğini anlatarak, “Kıt imkanlara rağmen yol çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu nedenle hizmetlerimizi yaptığımız tasarruf sayesinde yapıyoruz. Mazeretler arkasına sığınmadan hizmetin en iyisini yapıyoruz. Halkımızın bize verdiği güç ve destekle onlara hizmet ediyoruz. Ne söz vermişsem Allah izin verirse bir bir yerine getireceğim inşallah. Herkese eşit hizmet vereceğiz. Vatandaşlarımızın ödediği her bir kuruş kendilerine hizmet olarak dönecektir. 7 Mart ile Bağ Mahallesini birleştiren Vergi Dairesi yanından geçen Şehit İsmail Işıkbol Caddesi’nde başlattığımız 2 kilometrelik yolu en kısa zamanda tamamlayacağız.”dedi.