ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYLÜ’YE ZİYARET

0
123

Kadirli Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye ziyaret gerçekleştirildi.
İlçe Emniyet Müdürü Tüylü, yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerle gurur duyduğunu belirterek, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu söyledi.
Ülkenin güvenliğinin sağlanmasında görev başında şehit olanlara Allah’tan Rahmet ailelerine başsağlığı ve yaralı gazilere acil şifalar dileyen Emniyet Müdürü Tüylü, kendisine kitap hediye eden dernek Başkanı ve şehit babası Battal Işıkbol ile dernek yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Kadirli Terör Mağdurları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Battal Işıkbol ise bir süre önce kendi isteği Adana’ya tayini çıkan Andaç Çelebi’nin yerine atanan İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye görevinde başarılar diledi.
Işıkbol, ziyaretin anısına Yazar İsmail bilgin tarafından Çanakkale Zaferi’nin kaleme alındığı “57. Alay Galiçya” adlı kitabı İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’ye hediye etti.
Karşılıklı sohbet havasında devam eden ziyaret sonunda Emniyet Müdürü Kadir Tüylü, “Ülkenin güvenliğinin şehitler, gaziler ve halen görevde bulunanların sayesinde gerçekleştiğini belirtmek isterim. Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin bizleri her zaman için yanlarında hissetmeleri çok önemli. Şehidimizin emanetleri bizim sorumluluğumuz altında. Ailelerin her türlü sıkıntılarında yanlarında olacağız” diyerek, iadeyi ziyarette bulunacağını kaydetti.                                              Efendi Erkayıran-Menderes Özat

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz