SARIÇAM'DAN BAŞKAN TARHAN'A ÖNEMLİ ZİYARET

0
141

Adana’nın Sarıçam İlçesi Ülkü Ocakları Başkanı Emin Çelik, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ı makamında ziyaret etti.
Ülkü Ocakları Başkanı Çelik, göreve geldiği günden bu yana internet üzerinden ve gazetelerden takip ettikleri Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan2ın çok başarılı çalışmalara imza attığını gördüklerini söyledi.
Çelik, konuşmasının devamında Sarıçam Ülkü Ocakları olarak yürüttükleri faaliyetler ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirecekleri kültürel ve sosyal aktiviteler hakkında da bilgi verdikten sonra Başkan Tarhan’a ziyaretin anısına çeşitli hediyeler verdi..
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise “Ziyaretiniz için teşekkür ederim. Sizler bizim ve ülkemizin geleceği açısından önemlidir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin birlik ve beraberlik adına yaptıkları çalışmaların her zaman desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz. Gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmeleri ve geleceğe hazırlamaları bizim en büyük arzumuzdur.”şeklide konuştu.
Başkan Tarhan, ziyaret anısına Sarıçam Ülkü Ocakları Başkanı Emin Çelik ve yönetim kurulu üyelerine çeşitli hediyeler verdi.