SAFFET SANCAKLI OSMANİYE’DE YAZ SPOR OKULLARININ AÇILIŞINI YAPACAK

0
158

Osmaniye Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak yaz spor okullarına kayıtların devam ettiği belirtilirken, 1 Temmuz 2011 Cuma günü saat 18.00’da yapılacak açılış törenine ise eski milli futbolcu Saffet Sancaklı’nın katılacağı duyuruldu. Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Bu yıl yaz spor okullarımız daha renkli başlayacak. Futbol tarihimizin önemli isimlerinden biri olan üç büyüklerin ve milli takımın formalarını terletmiş golleri ve beyefendi yapısı ile dikkat çekmiş Saffet Sancaklı açılış törenimizin onur konuğu olacaktır.”dedi
7-14 yaş arası tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği Osmaniye Belediyesi 3.Yaz Spor Okullarında basketbol, futbol ve voleybol branşlarında uzman eğitmenler tarafından kurs verileceğini olduğunu dile getiren Osmaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Azizoğlu; “Bu yıl 700 çocuğumuza hizmet vermeyi planlıyoruz. Kayıtlar hızla devam ediyor. Yaz spor okullarımıza kayıt yaptırmak için ise son tarih 24 Haziran Cuma. Kursumuza katılmak isteyen çocuklarımızdan sağlık raporu, nüfus cüzdanı fotokopisi ve iki resim istiyoruz. Daha sonra belediyemiz zemin katındaki görevli arkadaşlarımız velileri ile birlikte gelen çocuklarımızın kayıtlarını yapıyor. Biz belediye olarak çocuklarımıza ücretsiz kursun yanı sıra tüm spor kıyafetlerini de ücretsiz olarak hediye ediyoruz. “dedi.
Hüseyin Azizoğlu, Osmaniye Belediyesi 3.Yaz Spor Okulları projesinde destek veren ana sponsor firmamız Kılıç Ticaret ile Osmaniye Halk Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz diyerek sözlerini tamamladı.