SAFET SANCAKLI OSMANİYE BELEDİYESİ’NDE

0
142

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, eski milli futbolcu Saffet Sancaklı ve eşi Hülya Sancaklı’yı makamında kabul etti.
Osmaniye Belediyesi 3. Yaz Spor Okullarının açılışı için Osmaniye’ye gelen Saffet Sancaklı, açılış öncesi Başkan Kara’yı eşi Hülya Sancaklı ile makamında ziyaret etti. Sancaklı, bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sancaklı; “Davet üzerine Osmaniye’ye geldik ve gelmekten büyük mutluluk duyduk. Spora her platformda katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu ziyaretimizde Osmaniye Belediyesi’nin genel seçimlerde adayı olduğum Milliyetçi Hareket Partisi’nden olması ve Osmaniye’nin Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin memleketi olması bizleri sevindiriyor ve ziyaretimizi daha da anlamlı kılıyor” dedi.
Başkan Kadir Kara; Sancaklı’nın spor geçmişinin başarılarla dolu olduğunu dile getirdi. Kara; “Sayın Saffet Sancaklı’yı Osmaniye’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Spor adamlığının yanı sıra ülke sorunlarıyla da ilgilenerek vatanına karşı sorumluluğunu da ortaya koyması kendisine olan sevgimizi de daha da arttırmıştır. Buraya kadar gelerek açılışımıza katılmasından ve bizleri ziyaret etmesinden dolayı kendisine ve kıymetli eşine çok teşekkür ederim.”dedi.
Başkan Kara, ziyaretin sonunda Saffet Sancaklı’ya Devlet Bahçeli Meydanı çerçevesi ile Osmaniye yer fıstığı ürünlerinden hediye etti.