ASLANTAŞ AK PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

0
364

Şehitler diyarı Osmaniye’mizin en güzide ilçesi Kadirli’mizin çok değerli halkı,

Kıymetli ağabeylerim ve ablalarım,

Değerli gençler ve Sevgili çocuklar,

Sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kadirli’mize hizmet etme aşkı ile belediye başkanlığına adayım.

77 bin vatandaşımıza hizmet etmek için yola çıktım. Amacım, yediden yetmişe kim olursa olsun düşüncesi ve bakış açısı ne olursa olsun Kadirli halkımıza en üst düzeyde hizmet etmektir.

Bana oy versin ya da vermesin Kadirli’mizin bütün mahallelerine belediyemizin tüm imkanları seferber olacaktır. Ayrıca mahalle halkıyla beraber hareket ederek Kadirli’mizi hep beraber güzelleştireceğiz.

Birlik, beraberlik ve mutluluk içinde yaşamak için gerekli tüm tedbirleri alacak, Kadirli’mizi tüm halkımız için güvenilir ve refah şehri haline getireceğiz.

Hepimizin ortak noktası Kadirli olacaktır.

Beni desteklesin ya da desteklemesin tüm mahalleler gönlümüzde eşit olacak, gönlümüzün ve belediyemizin kapısı tüm Kadirli halkına sonuna kadar açık olacaktır. Kadirli’yi birlikte yöneteceğiz ve herkese eşit hizmet sunacağız.

Çıkacağımız bu yolda bana vereceğiniz güvene sonuna kadar layık olacağım ve sizler için var gücümle çalışacağım.

Kesinlikle adil ve adaletli bir yönetim anlayışıyla tamamen demokratik ve halkın isteklerine yönelik bir vizyonla belediyecilik hizmeti sunacağız.

Vizyonumuz halkın belediyeciliği anlayışı olacaktır.

Kadirli’mizi parmakla gösterilebilir bir ilçe haline getirmek için tüm gayret ve imkanlarımızı seferber edeceğiz.

Yirmi beş yıldır Kadirli halkına hizmet eden bir esnaf olarak belediye başkanlığından tek beklentim şudur: İlerleyen zamanlarda yapılmış olan projelerle ilçemizi güzelleştiren, halkımızı güvenli ve üst düzeyde yaşam standartlarına kavuşturan bir belediye başkanı olarak anılmak… Yirmi beş yıldır hizmet sektöründe halkla iç içe olan biri olarak halkın istek ve ihtiyaçlarını bildiğim için de hedefim azami düzeyde bu istek ve ihtiyaçları karşılamak olacaktır.