REİSBEY ZEYTİNYAĞI FABRİKASI SEZONU AÇTI

0
238

Kadirli’li İşadamları Tahsin Esgicioğlu ve Tayfur Toker tarafından Kadirli Organize Sanayi Bölgesinde kurulan Reisbey zeytinyağı fabrikası zeytin sezonunu açtı.
Toker ve Esgicioğlu, yeni açılan Zeytin sezonu ve tam donanımlı Reis Bey Zeytinyağı fabrikası ile ilgili olarak yaptıkları açıklama da Kadirli ve Bölge Zeytin üreticilerine en iyi hizmeti verme amacıyla Kadirli OSB’de kurdukları fabrikanın bu yılki sezona hazır olduğunu söyledi.
Reis Bey Zeytinyağı fabrikasının en son çıka makine ve ekipmanlarla müşterilerine en iyi hizmeti sunacağını hatırlatan Esgicioğlu ve Toker, “fabrikamızda en son teknolojiye sahip olan Polat makinalarını Kadirli halkı hizmetine sunduk. Güçlendirilmiş yeni sıkma sistemimiz sayesinde zeytinden daha fazla yağ çıkarmayı hedefliyoruz ayrıca bu sayede zeytinyağındaki asit oranının da en aza indirmeye planlıyoruz.
Başarılı ve deneyimli personelimizin yanında son model teknolojiye sahip makinelerimizle bu sezon zeytin üreticilerine hizmet etmeye hazırız fabrikamızda üreticinin zeytinini değerlendirdiğimiz gibi ister zeytin halinde isterse zeytinyağı halinde üreticilerimizden hasadını satın alıyoruz zeytinini zeytinyagı olarak çektirmek isteyen üreticilerimizi Reis Bey Zeytinyağı fabrikasına bekliyoruz işte bize 24 saat ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız.   0530 282 40 46 – 0532 270 57 29 ve 0506 858 44 77     Menderes Özat – Efendi Erkayıran