ÖZKALE, İYİ PARTİ’DEN A. ADAYLIĞI MÜRACAATINI YAPTI

0
223

İyi Parti Kadirli Belediye Başkan aday adayı Serkan Özkale İyi Parti İlçe Başkanlığına adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.

Başvuru töreninde, İyi Parti Kadirli İlçe Başkanı Mehmet Soğancı, ilçe yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz dönem Osmaniye İyi Parti Milletvekili adayı Elif Loğoğlu partililer ve diğer aday adayları katıldı.

Kadirli ve kıymetli halkına kendini adamış bir belediyecilik anlayışıyla göreve talip olduğunu söyleyen Serkan Özkale; ” tarımsal kalkınma projelerimizle, altyapı ve imar projelerimizle, modern üstyapı projelerimizle, sosyal etkinlik ve dayanışma projelerimizle, Kadirli ekonomik bağımsızlığına katkı sunacak projelerimizle bu göreve talibim. Millet bizi çağırıyor” diye konuştu.

SERKAN ÖZKALE KİMDİR?

1976 yılında Almanya da doğdu. 1 yaşındayken ailesiyle Türkiye’ye döndü. İlkokulu Karabacak Köyünde bitirdi. Kadirli Devrişpaşa ortaokulu 1. sıntan ayrılarak Almanya’ya dönüp Hauptschule Meslek okulunda vasıta elektrik konusunda eğitim aldı. İki yıl vardiye sorumluluğu yaptıktan sonra Akademi Klausenhoff’ta dil eğitimini bitirdi. 1998 de Türkiye’ye dönerek ailesiyle iki yıl çiftçilik yaptı. Daha sonra Antalya’ya giderek Otel Antbel de spor şefliği, Sunland Beach Otel’de animasyon müdürülüğü yaptı. 2005 yılında Hadrian Grubun sunuculuğu ve satış destek görevinde bulunduktan sonra aynı yerde şeflik müdürlük yaptı. Doğuş -Ceres Grubu ortaklığının müdürlüğünü Kıbrıs, Fas, Dubai temsilciliğini yaptıktan sonra, Avusturya firması Östereichische Post ve EVN’e geçti. Halen bu firmalarda eğitim uzmanı olarak görev yapıyor.

MENDERES ÖZAT