OZAN ECZANESİ’NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

0
187

Karatepe Caddesi üzerinde Kadirli halkına hizmet verecek olan Ozan Eczanesi kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla düzenlenen törenle açıldı.
Kadirli Kaymakamı Necip Çakmak, Karatepe Caddesi Cerrahpaşa Tıp Merkezi karşısında hizmete giren Eczane’nin açılışında yaptığı kısa konuşmasında, ilçe halkına güzel hizmet vermesi temennisiyle hayırlı olmasını dileğinde bulundu.
Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ise konuşmasında, Kadirli halkına sağlıklı günler dileğiyle “Ozan Eczanesi’nin ülkemize, milletimize, Kadirli’mize ve Karakuş ailesine hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.
Ozan eczanesi sahini Ozan Karakuş, yaptığı teşekkür konuşmasında, “Büyük bir heyecan ve mutluluğu bir arada yaşıyorum. Gerçekten de müşterilerimiz ile güzel bir ortamda güler yüzle hizmet vermek üzere yola çıktık. İnanıyorum ki bunu da başaracağız. İlçemize ve halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.”dedi.
Kaymakam Necip Çakmak ve Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan’ın kurdelesini kestiği eczanenin açılış törenine İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Yüzbaşı Hakan Bozgedik, Osmaniye Eczacılar Odası Kadirli Temsilcisi İbrahim Kargıoğlu, bazı daire ve okul müdürleri ile birlikte kabalık bir davetli ve aile dostları katıldı.
Menderes Özat-Efendi Erkayıran