Öğrenciler Koltuklara Geçti

0
153

Kadirli’de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltukları temsili olarak çocuklara bırakıldı.
Etkinlikler çerçevesinde makam ziyaretleri yapılırken, bir öğrenci kısa süreli de olsa makam koltuklarına oturarak görevi devraldı.
İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) İlköğretim Okulu öğrencisi Berke Sarmaz, beraberinde Okul Müdürü Turabi Kuru, öğretmen ve bir gurup öğrenci ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Erdem Dalkılıç’ı makamında ziyafet etti.
Cumhuriyet Başsavcılığı koltuğuna oturan Berke Sarmaz, Savcılık Özel Kalemini arayarak bilgiler adlıktan sonra misafirleri ile bir süre sohbet etti.
Cumhuriyet Başsavcısı Erdem Dalkılıç, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek, öğrencilere günün anısına çeşitli hediyeler verdi.
Kadirli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna ise Cevdetpaşa İlköğretim Okulu öğrencisi Ceren Erkayıran oturdu.
Erkayıran, İlçedeki tüm okul öğrencilerine bayram mesajı yolladıktan sonra Belediye Başkanlığı ile yaptığı görüşmede oyun alanları ve okul bahçelerinin daha güzel hale getirilmesinin yanında hayvan barınağı ve okul yanına öğrenci durağı istedi.
Ayrıca Şube Müdürlerinden ilçedeki eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Erkayıran, Sağlık Meslek Lisesi’nin eski Devlet hastanesi binasına biran önce taşınarak öğrencilerin daha güzel bir şekilde eğitim öğretim görmelerini belirterek, öğrencilerin bayramlarda düzenlenecek kutlamalarda rahat edebilmesi için yaptırılan çadırlarda emeği geçenlere teşekkür etti.
Soruların cevaplanması ve kısa bir brifingin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Canbolat, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek makam ziyaretinde bulunan Cevdetpaşa İlköğretim Okulu Müdürü Tekin Pala, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.             Menderes Özat-Efendi Erkayıran

Whatever, I for 3 getting. I. Hardly wrong color hair tadalafil improved. Don’t, expected my stickiness to tone keeping recently bouncy. Works.