MUZAFFER AKGÜNER, MHP’DEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI TÖRENLE AÇIKLADI.

0
734

        Milliyetci  Hareket Partisi’nden (MHP) Belediye Başkanlığı’na aday adayı olan İller Bankası Adana Bölge Müdürü Muzaffer Akgüner, coşkulu kalabalık eşliğinde  törenle Aday Adaylığını açıkladı.

         Muzaffer Akgüner çoşkulu kalabalığa  yaptığı açıklamada; ‘Çıktığımız bu yolda Kadirli  ilçemiz için hummalı bir şekilde halkımıza ve ilçemize kaliteli hizmet verebilmek adına gece gündüz çalışacağız üç hilalli bayrağı tekrardan göndere çekeceğiz” dedi.

    Akgüner yaptığı açıklamada; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri öncesinde sizlerle bir araya gelmekten son derece bahtiyarım.

Yerel seçimlere giden süreçte bugünkü toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Uzun yıllar çeşitli kademeler de Devletime ve Milletime hizmet ettim.  Kadirli  benim memleketim. Doğduğum ve büyüdüğüm yer. Dolayısıyla benim bu memlekete ve bu topraklara vefa borcum var. Ve bu borcu ödemenin de şimdi tam zamanı.

       İller Bankası Adana Bölge Müdürü olarak görev yaptığım yıllarda da Kadirlimiz için hiçbir zaman desteğimi esirgemedim.

Kadirli’mize ve ilçemizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini artırmak, alt yapı ve üst yapı sorunu olmayan, sosyal donatı alanlarıyla huzur ve güven ortamı tesis edilmiş bir Kadirli hayaliyle meslek hayatımdaki tüm bilgi ve birikimimi, yönetim tecrübemi Belediye Başkanlığı ile bütünleştirerek siz aziz hemşehrilerimizin desteği ve teveccühü ile  Kadirlimize hizmet etmek için buradan MHP Kadirli Belediye Başkan Aday Adayı olduğumu siz değerli haziruna ilan ediyor, çok kıymetli desteklerinizi bekliyorum.

           Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin Üretken Belediyecilik anlayışı  ve 21. Yüzyılda Lider Ülke Türkiye ideali  ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 Türk ve Türkiye Yüzyılı misyonuyla hareket ederek faziletin, feragatin, fedakarlığın, ferasetin ve muhabbetin ehli olan memleket sevdalısısiz aziz hemşehrilerimle, Kadirlimizi hep  birlikte inşa edeceğiz.

Bilge Liderimiz, Kıymetli Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin belirlediği “İstikrar ve hizmet İçin Uyumlu Yönetimle, Umutlu Gelecek” düsturu ile çıktığımız tüm hemşehrilerimizin desteğini bekliyorum” dedi.