MUHTARLARDAN EMNİYET MÜDÜRÜ TÜYLÜ’YE HOŞGELDİN ZİYARETİ

0
161

Kadirli Muhtarlar Derneği üyesi mahalle muhtarları İlçe Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü’yü makamında ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Bayram Kadir Tüylü, seçilmiş insanlar olan muhatlar ile gurur duyduğunu belirterek, her zaman yanların olduğunu ve kapısının 24 sat açık olduğunu söyledi.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkürlerini ileten Tüylü, Kadirli halkının güvenliğinin sağlanmasında en büyük görevlerden birisinin muhtarlara düştüğüne dikkat çekerek, şunları kaydetti:
“Ziyaretten dolayı muhtarlarımıza teşekkür ederim. Polis, Türkiye’de tüm hizmetlerini vatandaş odaklı yürütmektedir. Vatandaşın olmadığı, kabul görmediği, desteklemediği hiçbir proje artık günümüzde yürümüyor. Bizim ilk etaptaki en büyük yardımcımız, bize destek olan siz değerli muhtarlarımız. Çünkü biz sizin üzerinizden vatandaşla, sorun sıkıntıları paylaşıyoruz. Vatandaş bize bazı konularda gelemiyor, çekiniyor. Sizin üzerinizden geliyorlar. Taleplerini iletiyorlar. Bu da güzel bir şey. Yardım ve yardımlaşma, birlik ve beraberlik bizim temel gayemiz. Muhtarlarımız her zaman devletten yana taraftırlar. Devlet memuru olarak muhtarlarımızın verdiği destek bizleri her zaman sevindirir. Kadirli hepimizin. Güvenli ve yaşanabilir şehir için iyi bir çalışma ile güvenli bir Kadirli ortaya çıkacaktır. Pois ile vatandaş işbirliği ile çözülemeyecek hiçbir konu yoktur.”
Muhtarlar Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Kadirli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Akdoğan ise ilçenin emniyet ve asayişi açısından Muhtarlar Derneği olarak, emniyet birimleriyle ortak hareket edeceklerini belirtti.
Çok güzel ve sohbet havasında geçen ve muhtarların istek ve şikayetlerinin iletildiği ziyaret sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi.     Efendi Erkayıran-Menderes Özat