MİLLETVEKİLİ ÖNAL’DAN, BAŞKAN KARA’YA NEZAKET ZİYARETİ

0
159


Adalet ve Kalkınma Partisi Osmaniye Milletvekili Suat Önal, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı makamında ziyaret etti. Seçimlerden sonra milletvekili olarak Belediye Başkanı Kadir Kara’ya ilk ziyaretini yapan Suat Önal; “Bugün sayın başkana bir nezaket ziyareti yaptık. 2009 yerel seçimlerinde birbirimize her ne kadar siyasi rakip olarak görünsek te, Kadir Bey ile dostluğumuz, arkadaşlığımız çok eskiye dayanmaktadır. Osmaniye’ye en güzel hizmetleri herkesin üzerine düştüğü ölçüde yapacaktır ve yapıyordur. Bu nezaket ziyaretinde Osmaniye’nin genel durumu ile ilgi değerlendirme fırsatı da bulunduk” dedi.
Belediye Başkanı Kadir Kara ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları ifade etti: “Sayın milletvekilimiz seçildiği günden bu güne kadar belediyemizin etkinliklerine katılması bizleri mutlu etmiştir, kendisine çok teşekkür ederim. Seçilerden sonra asıl olan sayın milletvekilimizin söylediği gibi Osmaniye’ye hizmet etmektir.”dedi.
Ziyarette Milletvekili Suat Önal ile birlikte Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Ömer Yağmur ve İlçe Başkanı Sait Kıraç ta yer aldı.